Opcje przeglądania

Witaj w naszej kategorii Pasy transportowe, gdzie oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości pasów do bezpiecznego i efektywnego zabezpieczania ładunków. Nasza selekcja pasów transportowych obejmuje różne długości, szerokości i udźwigi, idealnie dopasowane do każdego rodzaju transportu. Od pasów o długości 4 metrów i szerokości 25 mm z udźwigiem 0,8 tony, idealnych do lżejszych zastosowań, po mocne pasy o długości 12 metrów, szerokości 50 mm i udźwigu 5 ton, zaprojektowane do najcięższych zadań.

Nasze pasy transportowe są dostępne w różnych konfiguracjach, w tym:

  • 6M/25MM/0,8T i 4M/25MM/0,8T - doskonałe dla lekkich i średnich ładunków, zapewniające bezpieczeństwo i stabilność.
  • 6M/35MM/3T i 4M/35MM/3T - idealne dla cięższych przedmiotów, gwarantują wytrzymałość i niezawodność.
  • 12M/50MM/5T, 8M/50MM/5T, 6M/50MM/5T oraz 10M/50MM/5T - nasze najmocniejsze pasy, przeznaczone do zabezpieczania bardzo ciężkich ładunków, zapewniają maksymalną siłę i bezpieczeństwo.
  • 10M/50MM/5T ERGO - specjalnie zaprojektowany dla łatwości użytkowania i dodatkowego komfortu podczas mocowania ładunków, bez kompromisu w kwestii bezpieczeństwa.

Niezależnie od potrzeb transportowych, nasze pasy transportowe są zaprojektowane z myślą o trwałości i niezawodności. Każdy pas jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniając maksymalną wytrzymałość i bezpieczeństwo podczas przewożenia ładunków. Wybierając nasze pasy, możesz być pewien, że Twój towar dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl